محل تبلیغات شما

قیمت لوله کاروگیت

به لوله هایی که دوجداره اند و لایه داخلی صاف و صیقلی و لایه بیرونی موجدار و یا حلقه حلقه می باشد لوله کاروگیت می گویند. لوله کاروگیت برای سیالات اسیدی و بازی، شبکه های جمع آوری فاضلاب، شبکه های آبرسانی و پساب های صنعتی بکار برده می شوند. لوله کاروگیت را به عنوان کانال زیر زمینی شبکه های ثقلی استفاده می کنند. استحکام این لوله ها بسیار زیاد است و فشارهای زیر سطحی و سطحی را می توانند تحمل کنند. لوله کاروگیت با توجه به نوع سطح خاک و فشار وارده به سه دسته 16 و 31.5 و 64 کیلو نیوتنی دسته بندی می شوند. DIN16961 و EN13476 و ISR9116 . کاربرد لوله کاروگیت برای زهکشی فاضلاب صنعتی و خانگی و اجرای پروژه های بزرگ فاضلاب شهری می‌باشد، همچنین جریان ثقلی آب (پساب) را مدیریت می کند. لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت را در فاضلاب سریع السیر، فاضلاب زیر سطحی، فاضلاب بهداشتی و زهکشی آب باران به کار می برند. با شرکت ناب زیست تولید کننده لوله پلی اتیلن ، لوله آبیاری ، نوار آبیاری و لوله دریپردار همراه باشید تا با لوله کاروگیت بیشتر آشنا شوید.

از مهمترین عوامل مؤثر در تعیین قیمت لوله کاروگیت میتوان به موارد زیر اشاره کرد

-طول، قطر و ابعاد لوله

-کاربری لوله کاروگیت

-ضخامت دیواره و نوع مواد اولیه پلی اتیلن که در ساخت استفاده شده است.

قیمت لوله کاروگیت بر حسب واحد وزن لوله تعیین می گردد. طول شاخه لوله، قطر و وزن در قیمت این محصول نقش اساسی دارد. هر چه لوله کاروگیت از مواد مرغوب تر و تحت شرایط استاندارد تولید شده باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. همچنین برای مشخص شدن قیمت لوله کاروگیت باید نوع کاربری و محل نصب کاملا مشخص شود.

قیمت لوله کاروگیت با توجه به نیاز مشتری، قیمت مواد اولیه پلی اتیلن، تغییرات قیمت بازار، وزن لوله ها و برند سازنده متغیر است.

مهمترین مزایای لوله کاروگیت

در ادامه صحبت درباره لوله کاروگیت، لازم است به مزایای استفاده از این لوله دوجداره در خطوط لوله کشی آب و فاضلاب اشاره کنیم. انواع لوله های کاروگیت با قطر و اندازه های مختلف در کارخانه تولید می شوند. هزینه نصب و راه اندازی این لوله ها بسیار کمتر بوده و به دلیل وزن سبک، هزینه های حمل و نقل نیز کاهش پیدا می‌کند. حمل لوله های کاروگیت از کارخانه تا محل نصب به سادگی امکان پذیر است.


قیمت لوله کاروگیت

قیمت لوله کاروگیت بسته به مواد اولیه و نرخ مواد پلی اتیلن در بورس مرتبط است در خرید لوله کاروگیت و اتصالات لوله دوجداره کاروگیت، مواد اولیه مصرفی، تجهیزات کارخانه تولید کننده، اعتبار و شهرت کارخانه باید مورد توجه قرار گیرد.

لوله‌های دوجداره کاروگیت پلی اتیلن انواع مختلفی دارند که هریک متناسب با سایز و فشار تحمل بار داخلی و خارجی خود قیمتی متفاوت خواهند داشت و نسبت به محل کارخانه و محل سایت پروژه ها می تواند در برآورد قیمت تمام شده لوله های دوجداره کاروگیت موثر باشد. لوله‌های کاروگیت ناب زیست با بهره‌گیری از دستگاه های تولیدی مدرن و بروز آلمانی و قیمت بسیار مناسب این امکان را به خریدار می‌دهد که در هر کجای ایران بتوانند حداقل قیمت لوله دوجداره کاروگیت را داشته باشد. لیست قیمت لوله کاروگیت دوجداره به سایز (میلیمتر و اینچ)، تحمل فشار خارجی و با توجه به جدول استاندارد لوله دوجداره کاروگیت مشخص و اعلام می‌گردد.

خرید لوله پلی اتیلن دوجداره همانند دیگر لوله‌های پلی اتیلن تنها به قیمت بستگی ندارد و شما باید به فاکتورهای دیگری نیز دقت کنید و اگر لوله آن موارد را دارا باشد، لوله را سفارش دهید، به همین جهت برای خرید لوله پلی اتیلن با کیفیت پیشنهاد می شود با شماره 028721092 تماس گرفته و قیمت را از کارشناسان ناب زیست بگیرید.

مزایای نصب لوله کاروگیت فاضلاب:

دوام و استحکام، دو خصوصیت اصلی هستند که در لوله کاروگیت فاضلابی که در زیر زمین نصب می شود وجود داشته باشند. در این صورت، لوله ها به راحتی قادر خواهند بود فشار لایه های فوقانی خاک را تحمل کنند. نصب این لوله ها در زیر زمین علاوه بر اینکه هزینه ها را کاهش می دهد، موجب کارکرد لوله تا حدود ۱۰۰ سال، بدون تغییر و تخریب خواهد شد.

دلیل اینکه استفاده از این لوله ها برای انتقال ایمن فاضلاب توصیه می شود، مزیت های منحصر به فردی هستند که مقاومت شبکه لوله کشی را تضمین می کنند؛ دیواره با مقاومت بالا، عدم رشد باکتری ها، عدم رسوب گرفتگی، پایداری در برابر فشار و تنش، عدم خوردگی و سهولت در حمل و نصب، مهم ترین ویژگی های لوله کاروگیت فاضلابی هستند.

قیمت لوله کاروگیت

لوله ,کاروگیت ,قیمت ,های ,دوجداره ,پلی ,لوله کاروگیت ,قیمت لوله ,پلی اتیلن ,لوله ها ,این لوله ,لوله کاروگیت فاضلابی ,لوله دوجداره کاروگیت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ذغالیها / ولوزماجور / تارپودکارپت / کتیرو / دالمیکر / دانه روغنی / آیاسنشیال اویل / دکمه ساز / اویلانجین / ایرانی بازی / حصیریاب / فیتپینو / فیشمیش / چکش هیدرولیک / بستسالمون / زیراندازآنلاین / فریزرز / ایبیچیکن / گلسوب / دکمه ساز / آیگاز / ماهیکاران / چرمشوز / نباتشیرین / آیگاز / Arad Branding
otinresin تشریفات مجالس و کترینگ ژینوس jaryanketab Mylove مجله فیلم و موسیقی ملودایو ایکس ویژن آوا فرکتال هنر web licforpint اخبار مهاجرت ایران